« Všechny Akce

• akce již proběhla.

V derby vítězíme 3:1!

3 října, 2023 @ 8:00 - 17:00

V Ostravském derby, kdy jsme byli hosty NH Ostrava, jsme se mohli poprvé v Extraligové sezóně představit v kompletní sestavě, tedy i s posilou, Khalidem Assarem. Na lavičce tentokráte koučoval místo Petra Korbela, jeho bratr, Richard. A vedl si v této roli opět úspěšně, dovedl naše TTC a trio Kleprlík, Assar, Klajber k vítězství 3:1!

Domácí NH Ostrava postrádala Ukrajince Timofeeva a nastoupila v sestavě Květon, Kadlec a bývalý český reprezentant, Miroslav Bindač. A byl to právě Bindač, který získal pro domácí jediný bod, když přehrál 3:1 na sety Adama Klajbera. Zejména bodoval svým výborným servisem a Adam prakticky po celý zápas nenašel ten správný recept, jak si s ním poradit.

Za TTC bodoval v úvodním utkání Khalid Assar, který zdolal 3:0 Ondřeje Květona, ale lehký mač to vůbec nebyl, výsledek klame. Hlavně první dva sety byly velmi vyrovnané a dá se říci, že je Khalid svému soupeři “ukradl”. Až ten třetí vyzněl pro našeho dvoumetrového hráče jasněji.

Tahounem mužstva byl opět Jakub Kleprlík, který přispěl na konto TTC dvěma body. Nejprve si poradil s Vítem Kadlecem a bylo znát, jak se oba borci ze vzájemných tréninků znají. V nelehkém utkání nakonec přeci jen potvrdil roli favorita Kuba a poměrem 3:1 na sety zvyšoval na průběžných 2:0 pro TTC. K dokonání konečného výsledku, musel Kuba ještě jednou za stůl, a to ve čtvrtém duelu večera, proti Ondřeji Květonovi. Klíčový byl třetí set, ve kterém už Kuba prohrával 7:10, ale zabojoval a set otočil ve svůj prospěch pěti body za sebou!! Tímto zlomem získal patřičný klid, dostal se na koně a přehledem pak dotáhl své utkání i celý duel do konce!

NH Ostrava – TTC Ostrava 2016  1:3

Ondřej Květon – Khalid Assar 0:3 (-11,-9,-6)

Vít Kadlec – Jakub Kleprlík 1:3 (8,-6,-5,-8)

Miroslav Bindač – Adam Klajber 3:1 (10,9,-9,9)

Ondřej Květon – Jakub Kleprlík 1:3 (6,-9,-10,-4)